Organizacja wesel, eventów i imprez okolicznościowych

Przepraszamy chwilo strona jest w przebudowie.

FOTOLUSTRO
ATRAKCJA NA KAŻDĄ UROCZYTOŚĆ
BEZ WZGLĘDU NA WIEK!

Integracja gości kluczem do sukcesu udanej zabawy.
Integracja gości jest ważnym elementem każdej uroczystości. Większość osób na weselu ma okazję po raz pierwszy się poznać. Młode Pary często zastanawiają się jak ułatwić weselnikom swobodną integrację. Niewątpliwie jednym ze sposobów jest Fotolustro. Rynek polski oferuje wiele produktów, które różnią się nie tylko wyglądem zewnętrznym, ale też funkcjonalnością i obsługą. Każda Para Młoda ma zamysł swojej idealnej uroczystości poprzez motyw przewodni ceremonii. Na uwagę zasługuje fakt, że Fotolustro jest atrakcją dla osób w każdym wieku, bez żadnych ograniczeń wiekowych, religijnych czy narodościowych.
Co więcej przy zabawnej atmosferze, gdzie każdy przebiera się w śmieszne rekwizyty, ludzie chętniej nawiązują ze sobą relacje i dialog.KORZYŚCI Z WYNAJMU FOTOLUSTRA ZAMIAST FOTOBUDKI

Unikatową pamiątką są otrzymane zdjęcia, gdzie w kadrze jesteśmy w stanie zatrzymać, każdą wyjątkową chwilę by trwała wiecznie. Fotolustro daje możliwość wydruku fotografii w formie standardowego paska lub pocztówki. Na każdym wydruku możemy ustawić dowolną kombinację układu zdjęć i ich ilość według swoich upodobań. Ponadto otrzymujemy zdjęcia na pendrivie lub galerię online, którą możemy udostępnić wszystkim gościom.

Niektórzy podwykonawcy, umożliwiają również nagrywanie krótkiego filmiku z zabawy. Filmiki fantastycznie sprawdzają się jako podziękowanie dla gości za przybycie.

Ponadto widząc przed fotolustrem osoby w śmiesznych gadżetach, każdy chętnie dołącza do zabawy. Biorąc czynny udział w animacjach, integrujemy się z innymi uczestnikami, m.in. poprzez wymianę uśmiechów, rekwizytów czy pozowanie do wspólnych zdjęć.

Fotolustro oprócz swojego designerskiego wyglądu posiada szereg innych funkcjonalności, dzięki którym każdy wydruk stanie się niepowtarzalny. Goście mają m.in. możliwość podpisywania się na zdjęciu poprzez imię, nazwisko czy ksywkę. Jest możliwość napisania krótkiego tekstu, życząc Parze Młodej samych wspaniałości życiu. Ponadto jeśli mamy odwagę pokuśmy się o narysowanie chociażby uśmiechu lub serduszek. A jeśli niefortunnie zamkniemy oczy na zdjęciu, albo nie chcemy być sami na fotografii, to pamiętajcie jest możliwość wstawienia wielu emotikonów. A wszystko to w połączeniu z animacją prowadzącą, których mamy wiele do wyboru według preferencji.

Poza tym umówmy się, kto z Was nie chciałby stanąć przed magicznym zwierciadłem, na czerwonym dywanie w blasku flesza i poczuć się jak gwiazda filmowa <3 Zdradzę jeszcze Wam tajemnicę, że o każdy szczegół zadbają nasi animatorzy, którzy z każdego nieśmiałka stworzą celebrytę z okładek gazet :)


JAK WYBRAĆ NAJLEPSZEGO USŁUGODAWCĘ

Na naszym rynku mamy do wyboru wiele urządzeń. Na początku należy zaplanować swój budżet, gdyż cenowo Fotobudki wypadają korzystniej niż Fotolustra. Następnie musimy zadać sobie pytanie jaka maszyna będzie pasowała do motywu przewodniego ceremonii. Styl rustykalny czy boho idealnie współgra z fotobudką retro. Natomiast przy wyborze stylu glamour czy lat XX, nie może zabraknąć Eleganckiego Fotolustra w ozdobnej ramie na przykład w kolorze złotym. Trzecim najważniejszym elementem jest jakość świadczonych usług, którą możemy zweryfikować poprzez:
-portale ślubne;
-polecenia naszych bliskich czy znajomych;
-opinię firmy i strony internetowej;
-referencje umieszczone na stronie danego usługodawcy;
-weryfikacje rekomendacji na kanałach społecznościowych np. Facebook.
Jest jeszcze wiele dodatkowych aspektów jak cena, zakres pakietów, obsługa animatorska, wysokość zaliczki, treść umowy czy fakt posiadania przez usługodawcę kilku fotoluster gdzie w przypadku awarii sprzętu, jesteśmy dodatkowo zabezpieczeni.


Jak działa fotolustro
Alelustro - to nowoczesne urządzenie multimedialne w postaci dotykowego lustra,
umożliwiające robienie zdjęć z ogromną dawką świetnej zabawy.

Zapoznaj się z naszą pełną ofertą usług
Do naszego HITU, którym jest Największe w Polsce Fotolustro polecamy dodatkowo Organizację Wesel,
Eventów i Imprez Okolicznościowych, Drink Bar, Oprawę Florystyczną,
Fotografa, Kamerzystę, Napisy LOVE i Instruktorkę Pierwszego Tańca!


Zadzwoń już dziś i zapytaj nas o trwające PROMOCJE!
FOTOLUSTRO - FOTOBUDKA - FOTOGRAF - NAPIS LOVE - DRINKBAR